Heavy Rain

4386037819_8a90c5797b_b

Ciągle pada

Chmury, deszcz, nastrojowa muzyka. Chociaż początek gry wcale taki nie jest, to sama muzyka wprowadza niepokój. Wszystko wydaje się takie wspaniałe, sielankowe, a muzyka robi swoje. Z czasem dowiadujemy się dlaczego tak było.. Z czasem robi się jasne dlaczego ciągle pada.

Ja, on, ona

W grze wcielamy się w kilku bardzo rożnych bohaterów, o różnych ambicjach i motywacjach. Pozwala nam to na spojrzenie z innych perspektyw, na inne, ale te same sprawy. Z końcem wszystko sprowadza się do jednego, do głównego wątku.

Origami

Fabuła kręci się wokół „zabójcy Origami”, którego policja nie potrafi złapać. Porywa on małych chłopców, po kilku dniach są martwi, topieni w deszczówce. Jednym z bohaterów, w których się wcielamy jest ojciec zaginionego chłopczyka, dostaje kilka origami i kilka bardzo ciężkich zadań, decyzji.

Zabić go czy siebie?

Gra stawia nas przed naprawdę trudnymi wyborami. Wyborami podejmowanymi szybko, praktycznie bez zastanowienia. Ile dasz z siebie żeby uratować syna? To pytanie pojawia się na każdym kroku. Polecam, tym którzy chcą poczuć trochę adrenaliny i tym którzy chcą poczuć się jak prawdziwy detektyw.

Jayden_HEAVY_RAIN

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s