Daemon Vector

bridge-2350522_960_720

Premiera miała miejsce 1 listopada 2005r.

Japońskie gry?

Jest to dynamiczna gra akcji z elementami RPG z ujęcia TPP. Mimo orientalnego pochodzenia, gra ta nie przypomina w dużej mierze gier japońskich, natomiast skupia się na akcji, głównie akcji. Mapkę przemierzamy idąc i zabijając kolejnych przeciwników, ciężko się zgubić, ale czasem dobrze jest po prostu „wykańczać” co popadnie. Możemy także rozwijać umiejętności swojej postaci, zbierać różne przedmioty, czasami nawet napotkamy się na NPC, z którymi warto porozmawiać.

Marco Polo

Akcja trwa na przełomie XII i XIV wieku, po tym jak Marco Polo dotarł i wrócił z Chin. Dzięki temu, dzięki przywiezionym kosztownością mógł zmienić swoje życie. Jak wiadomo nie zabrakło ludzi, którzy by mu zazdrościli, dlatego i oni postanowili pójść w jego ślady. Niestety niektórym się nie udało i niestety niektórym się udało. Oprócz majątku, przywieźli także jedną z największych plag Europy. Przyszła Czarna Śmierć, która zabiła wielu ludzi, wielu powstało z martwych. Zło nie czekało na zaproszenie, przyszło i powstał chaos, który to my musimy zażegnać.

Kobieta czy mężczyzna

Mamy do wyboru granie Royem, albo Rheą. Obie te postaci mają swoje plusy i minusy. Postać męska jest raczej twarda i silna, natomiast żeńska jest nastawiona na zwinność i moc magiczną. Nie patrząc jednak na to, musimy zabijać kolejnych przeciwników, zbierać pieniądze, kupować przedmioty i iść dalej.

Dark Fantasy

keller-1929424_960_720

Gra mi się podobała, jej mroczny klimat przede wszystkim. Bardzo podobała mi się też możliwość odstresowania i po prostu „nawalania”. Lubię gry, w których trzeba pomyśleć, żeby przejść dalej, ale czasami przydają się gry typu Daemon Vector. Polecam na wyładowanie energii i na dobrą zabawę.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s